Turnkring de Giertjes

Contact

Sporthal

Brulens 38

2275 Gierle

Heb je een vraag? Dan kan je een e-mail sturen naar info@turnkringdegiertjes.be.

Voor dringende of specifieke zaken kan je beter naar de betreffende coordinator of een bestuurslid een e-mail sturen of telefoneren.

Zie contactgegevens verder op deze pagina.

VOORZITTER


Maurice Van de Wiel

014 55 31 08

0497 36 58 65

maurice@turnkringdegiertjes.be


COÖRDINATOR CONDITIETRAINING


Patrick Janssens

0473 55 11 13

patrick@turnkringdegiertjes.be


COÖRDINATOR KLEUTERTURNEN


Maurice Van de Wiel

014 55 31 08

0497 36 58 65

maurice@turnkringdegiertjes.be

COÖRDINATOR TRAMPOLINE


Kara van Woerkens

0498 20 02 11

kara@turnkringdegiertjes.be

API*


Patrick Janssens

0473 55 11 13

patrick@turnkringdegiertjes.be


SECRETARIS


Jos Van den Broeck

014 55 62 08

0478 76 56 48

jos@turnkringdegiertjes.be


COÖRDINATOR DANS


Patrick Janssens

0473 55 11 13

patrick@turnkringdegiertjes.be

COÖRDINATOR RECREATIEF PLUS


Maurice Van de Wiel

014 55 31 08

0497 36 58 65

maurice@turnkringdegiertjes.be

WEBSITE


Dennis Dierckx

0475 40 77 40

dennis@turnkringdegiertjes.be

PENNINGMEESTER


Patrick Janssens

0473 55 11 13

patrick@turnkringdegiertjes.be


COÖRDINATOR KEURGROEPEN


Yasmine Janssens

0471 95 81 94

yasmine@turnkringdegiertjes.be

COÖRDINATOR RECREATIEF TURNEN


Jos Van den Broeck

014 55 62 08

0478 76 56 48

jos@turnkringdegiertjes.be

KLEDIJ


Martine Oostvogels

0472 92 38 94

*Aanspreekpunt binnen de club bij vermoeden of klacht bij mogelijk grensoverschrijdend gedrag.

Turnkring de Giertjes